Skolens ledelse

Ledelsen på KKG består av rektor og avdelingsledere som har ansvar for hver sine elevgrupper og fagområder. 

Rektor Gunvor Birkeland - Klikk for stort bildeGunvor Birkeland
Assisterende rektor Kjell Bue - Klikk for stort bildeKjell Bue

Assisterende rektor og avd.leder for 
adminstrative fellestjenester

95208940
Kjell.Bue@kkg.vgs.no

Avdelingsleder Ann Cathrine Andersen - Klikk for stort bildeAnn Cathrine Andersen

Norsk og vg3ST 

41208880
Ann.Cathrine.Andersen@kkg.vgs.no

Avdelingsleder Liv Aina Bjelland - Klikk for stort bildeLiv Aina Bjelland

Hverdagsliv og grunnkompetanse

41900290
Liv.Aina.Bjelland@kkg.vgs.no

Wenche Fjell Gundersen - Klikk for stort bildeWenche Fjell Gundersen

Salg Service Reiseliv

90571424
wenche.fjell.gundersen@kkg.vgs.no

Avdelingsleder Tim Hope - Klikk for stort bildeTim Hope

Fremmedspråk og vg1ST

48003740
Tim.Hope@kkg.vgs.no

Benedicte Jørgensen - Klikk for stort bildeBenedicte Jørgensen

Helse- og oppvekstfag

90845740
Benedicte.Jorgensen@kkg.vgs.no

Avdelingsleder Vibeke Lauritsen - Klikk for stort bildeVibeke Lauritsen

Samfunnsfag og IB

95759541
Vibeke.Lauritsen@kkg.vgs.no

Avdelingsleder Kjell Mjåland - Klikk for stort bildeKjell Mjåland

Realfag og vg2ST

90659969
Kjell.Mjaland@kkg.vgs.no

Avdelingsleder Andreas Skjelbred-Knudsen - Klikk for stort bildeAndreas Skjelbred-Knudsen

Voksne elever, Økonimsike fag og studiespesialisering

97546545 
Andreas Skjelbred-Knudsen@kkg.vgs.no

Avdelingsleder Åshild Skofteland - Klikk for stort bildeÅshild Skofteland

Realfag, vg1ST og STR

95935428
Ashild.Skofteland@kkg.vgs.no

Avdelingsleder Kjersti Westergren - Klikk for stort bildeKjersti Westergren

Elevtjenester og bibliotek.

97016526
Kjersti.Kivle.Westergren@kkg.vgs.no

Avdelingsleder Vegard Witzøe - Klikk for stort bildeVegard Witzøe

Idrettsfag

95242929
Vegard.Witzoe@kkg.vgs.no

​Oversikt over øvrige ansatte finnes på "Finn ansatt"