Skolens ledelse

Ledelsen på KKG består av rektor og avdelingsledere som har ansvar for hver sine elevgrupper og fagområder. 

Gunvor Birkeland

Rektor

38705003 / 95247542
Gunvor.Birkeland@kkg.vgs.no

Kjell Bue

Assisterende rektor
Økonomiske fag og service & samferdsel

95208940
Kjell.Bue@kkg.vgs.no

Ann Cathrine Andersen

Norsk og vg3ST

38705017 / 41208880
Ann.Cathrine.Andersen@kkg.vgs.no

Liv Aina Bjelland

Hverdagsliv og grunnkompetanse

41900290
Liv.Aina.Bjelland@kkg.vgs.no

Irene Friestad

Drift og økonomi

38705008 / 97784985
Irene.Friestad@kkg.vgs.no

Gerd Ragnhild Haugaa-Hageland

Miljø og drift

38705009 / 97676555
Gerd.Ragnhild.Haugaa-Hageland@kkg.vgs.no

Tim Hope

Fremmedspråk og vg1ST

38705006 / 48003740
Tim.Hope@kkg.vgs.no

Benedicte Jørgensen

Helse- og oppvekstfag

38705002 / 90845740Benedicte.Jorgensen@kkg.vgs.no

Vibeke Lauritsen

Samfunnsfag og IB

38705005 / 95759541
Vibeke.Lauritsen@kkg.vgs.no

Kjell Mjåland

Realfag og vg2ST

38705011 / 90659969
Kjell.Mjaland@kkg.vgs.no

Åshild Skofteland

Realfag og STR

38705194 / 95935428
Ashild.Skofteland@kkg.vgs.no

Kjersti Westergren

Elevtjenester og bibliotek.

38705007 / 97016526
Kjersti.Kivle.Westergren@kkg.vgs.no

Vegard Witzøe

Idrettsfag

38705010 / 95242929
Vegard.Witzoe@kkg.vgs.no

Oversikt over øvrige ansatte finnes på "Finn ansatt"

Til toppen