Skolens ledelse

Ledelsen på KKG består av rektor og avdelingsledere som har ansvar for hver sine elevgrupper og fagområder. 

Gunvor Birkeland  

Rektor

38705003 / 95247542
Gunvor.Birkeland@kkg.vgs.no

Kjell Bue 

Assisterende rektor og Avd.leder for Økonomiske fag og Service & Samferdsel

95208940
Kjell.Bue@kkg.vgs.no

Ann Cathrine Andersen 

Avd.leder for Norsk og vg3ST

38705017 / 41208880
Ann.Cathrine.Andersen@kkg.vgs.no

Liv Aina Bjelland

Avd.leder for Hverdagsliv og Grunnkompetanse

41900290Liv.Aina.Bjelland@kkg.vgs.no

 

Irene Friestad 

Avd.leder for drift og økonomi

38705008 / 97784985
Irene.Friestad@kkg.vgs.no

 

Gerd Ragnhild Haugaa-Hageland

Avd.leder for miljøteam

38705009 / 97676555
Gerd.Ragnhild.Haugaa-Hageland@kkg.vgs.no

 

Tim Hope 

Avd.leder for fremmedspråk og vg1ST

38705006 / 48003740
Tim.Hope@kkg.vgs.no

Benedicte Jørgensen   

Avd.leder for Helse- og oppvekstfag

38705002 / 90845740Benedicte.Jorgensen@kkg.vgs.no

Vibeke Lauritsen 

Avd.leder for samfunnsfag og IB

38705005 / 95759541
Vibeke.Lauritsen@kkg.vgs.no

Kjell Mjåland 

Avd. leder for realfag og vg2ST

38705011 / 90659969
Kjell.Mjaland@kkg.vgs.no

 

Åshild Skofteland 

Avd.leder for realfag og vg1ST

38705194 / 95935428
Ashild.Skofteland@kkg.vgs.no

 

Kjersti Westergren 

Avd.leder for elevtjenester og bibliotek.

38705007 / 97016526
Kjersti.Kivle.Westergren@kkg.vgs.no

 

 Vegard Witzøe 

Avd.leder for idrettsfag

38705010 / 95242929
Vegard.Witzoe@kkg.vgs.no

Oversikt over øvrige ansatte finnes på "Finn ansatt"

Til toppen