Skolens ledelse

Ledelsen på KKG består av rektor og avdelingsledere som har ansvar for hver sine elevgrupper og fagområder. 

Rektor Gunvor Birkeland - Klikk for stort bildeGunvor Birkeland

Rektor

38705003 / 95247542
Gunvor.Birkeland@kkg.vgs.no

Assisterende rektor Kjell Bue - Klikk for stort bildeKjell Bue

Assisterende rektor og avd.leder for 
adminstrative fellestjenester

95208940
Kjell.Bue@kkg.vgs.no

Avdelingsleder Ann Cathrine Andersen - Klikk for stort bildeAnn Cathrine Andersen

Norsk og vg2ST

38705017 / 41208880
Ann.Cathrine.Andersen@kkg.vgs.no

Avdelingsleder Liv Aina Bjelland - Klikk for stort bildeLiv Aina Bjelland

Hverdagsliv og grunnkompetanse

41900290
Liv.Aina.Bjelland@kkg.vgs.no

Avdelingsleder Tim Hope - Klikk for stort bildeTim Hope

Fremmedspråk og vg1ST

38705006 / 48003740
Tim.Hope@kkg.vgs.no

Avdelingsleder Benedicte Jørgensen - Klikk for stort bildeBenedicte Jørgensen

Helse- og oppvekstfag

38705002 / 90845740Benedicte.Jorgensen@kkg.vgs.no

Avdelingsleder Vibeke Lauritsen - Klikk for stort bildeVibeke Lauritsen

Samfunnsfag og IB

38705005 / 95759541
Vibeke.Lauritsen@kkg.vgs.no

Avdelingsleder Kjell Mjåland - Klikk for stort bildeKjell Mjåland

Realfag og vg3ST

38705011 / 90659969
Kjell.Mjaland@kkg.vgs.no

Avdelingsleder Andreas Skjelbred-Knudsen - Klikk for stort bildeAndreas Skjelbred-Knudsen

Voksne elever og studiespesialisering

38175011 / 97546545
Andreas Skjelbred-Knudsen@kkg.vgs.no

Avdelingsleder Åshild Skofteland - Klikk for stort bildeÅshild Skofteland

Realfag, vg1ST og STR

38705194 / 95935428
Ashild.Skofteland@kkg.vgs.no

Avdelingsleder Thomas Thuv - Klikk for stort bildeThomas Thuv

Økonomiske fag og Salg, Service Reiseliv

47450428
Thomas.Thuv@kkg.vgs.no

Avdelingsleder Kjersti Westergren - Klikk for stort bildeKjersti Westergren

Elevtjenester og bibliotek.

38705007 / 97016526
Kjersti.Kivle.Westergren@kkg.vgs.no

Avdelingsleder Vegard Witzøe - Klikk for stort bildeVegard Witzøe

Idrettsfag

38705010 / 95242929
Vegard.Witzoe@kkg.vgs.no

Oversikt over øvrige ansatte finnes på "Finn ansatt"

Til toppen