Skolens ledelse

Ledelsen på KKG består av rektor og avdelingsledere som har ansvar for hver sine elevgrupper og fagområder. 

Klikk for stort bildeKnut Aasen   

Rektor
I permisjon til august 2020

Klikk for stort bildeGunvor Birkeland  

Fungerende rektor

38705003 / 95247542
Gunvor.Birkeland@kkg.vgs.no

 

Klikk for stort bildeAnn Cathrine Andersen 

Avd.leder for Norsk og bibliotek og vg3ST

38705017 / 41208880
Ann.Cathrine.Andersen@kkg.vgs.no

Klikk for stort bildeLiv Aina Bjelland

Avd.leder for Hverdagsliv

41900290Liv.Aina.Bjelland@kkg.vgs.no

Klikk for stort bildeKjell Bue 

Avd.leder for AT, Økonomiske fag og Service & Samferdsel

95208940
Kjell.Bue@kkg.vgs.no

 

Klikk for stort bildeIrene Friestad 

Avd.leder for drift og økonomi

38705008 / 97784985
Irene.Friestad@kkg.vgs.no

 

Gerd Ragnhild Haugaa-Hageland

Avd.leder for miljøteam og utleie av skolen

38705009 / 97676555
Gerd.Ragnhild.Haugaa-Hageland@kkg.vgs.no

 

Klikk for stort bildeTim Hope 

Avd.leder for fremmedspråk og vg1ST

38705006 / 48003740
Tim.Hope@kkg.vgs.no

 

Klikk for stort bildeVibeke Lauritsen 

Avd.leder for samfunnsfag og IB

38705005 / 95759541
Vibeke.Lauritsen@kkg.vgs.no

 

Klikk for stort bildeAndreas Skjelbred-Knudsen 

Avd. leder for realfag og vg2ST

38705011 / 97546545
Kristian.Andreas.Skjelbred-Knudsen@kkg.vgs.no

 

Klikk for stort bildeÅshild Skofteland 

Avd.leder for realfag og vg1ST

38705194 / 95935428
Ashild.Skofteland@kkg.vgs.no

 

Klikk for stort bildeKjersti Westergren 

Avd.leder for Helse- og oppvekstfag og spes.ped.

38705007 / 97016526
Kjersti.Westergren@kkg.vgs.no

 

 Klikk for stort bildeVegard Witzøe 

Avd.leder for idrettsfag

38705010 / 95242929
Vegard.Witzoe@kkg.vgs.no

Oversikt over øvrige ansatte finnes på "Finn ansatt"

Til toppen